tubka

Strona główna / Informacje o leku

Leczniczy szampon dostępny bez recepty w każdej aptece

Sora Forte - leczniczy szampon do zwalczania wszawicy głowowej

Szampon na wszy i gnidy
Skuteczne antidotum

Nowoczesny środek o wysokiej skuteczności zwalczania wszawicy głowowej u ludzi ( w tym dzieci powyżej 3-ego roku życia) to leczniczy szampon SORA FORTE.

Informacje o SORA FORTE

SORA FORTE jest produktem leczniczym zawierającym substancję czynną o ugruntowanym zastosowaniu medycznym oraz o potwierdzonej skuteczności i bezpieczeństwie stosowania przy zwalczaniu wszawicy głowowej.

Produkt leczniczy SORA FORTE ma postać łatwego do stosowania perłowego żelu, w wygodnym i bezpiecznym opakowaniu. Szampon SORA FORTE w optymalny sposób pieni się w czasie stosowania z wodą, ma przyjemny zapach, a po użyciu jest łatwy do dokładnego spłukania.

Oprócz substancji czynnej SORA FORTE zawiera specjalnie dobrane, delikatne składniki, które myją i pielęgnują włosy. Szampon jest bardzo wydajny i może być przeznaczony do leczenia wszawicy głowowej u osób dorosłych oraz dzieci powyżej 3 lat. SORA FORTE zalecana jest zarówno do usunięcia pasożytów, jak również profilaktycznie u osób pozostających w bezpośrednim kontakcie z osobami zarażonymi wszawicą.

szampoon

Sposób użycia leczniczego szamponu SORA FORTE

Leczenie wszawicy
1. Nałóż
Przed użyciem kilkakrotnie wstrząśnij opakowaniem. Nałóż szampon na uprzednio zmoczone włosy i równomiernie rozprowadź (również za uszami i z tyłu głowy).
Leczenie wszawicy
2. Odczekaj 10 min.
Wetrzyj delikatnie do czasu uzyskania obfitej piany. Pozostaw na około 10 minut.
Leczenie wszawicy
3. Spłucz
Spłucz włosy pod bieżącą wodą.
Leczenie wszawicy
4. Uczesz
Starannie wyczesz włosy załączonym grzebieniem. Możesz już cieszyć się zdrowymi włosami.
Leczenie wszawicy
5. Profilaktyka
Po kuracji szamponem SORA FORTE systematycznie stosuj płyn SORA Lotion, aby złagodzić podrażnienie skóry i zapobiec nawrotowi choroby.