tubka

Strona główna / Informacje o leku / Sora forte szampon

Leczniczy szampon dostępny bez recepty w każdej aptece

Szampon na wszawicę

 

Sora Forte - leczniczy szampon do zwalczania wszawicy głowowej

Skuteczne antidotum

Leczniczy szampon SORA FORTE to nowoczesny środek o wysokiej skuteczności zwalczania wszawicy głowowej u ludzi (w tym dzieci powyżej 3-ego roku życia).

Informacje o SORA FORTE

SORA FORTE to leczniczy preparat ma wszy i gnidy zawierający substancję czynną o potwierdzonej skuteczności i bezpieczeństwie stosowania przy zwalczaniu wszawicy głowowej.

Szampon na wszawicę SORA FORTE sprzedawany jest w postaci łatwego do stosowania perłowego żelu, w wygodnym i bezpiecznym opakowaniu. Preparat odpowiednio pieni się w czasie stosowania z wodą, ma przyjemny zapach, a po użyciu łatwo go spłukać.

Poza substancją czynną SORA FORTE zawiera specjalnie dobrane, delikatne składniki myjące i pielęgnujące włosy. Szampon jest bardzo wydajny i może być przeznaczony do leczenia wszawicy głowy u osób dorosłych oraz dzieci powyżej 3 lat. SORA FORTE zalecany jest nie tylko do usuwania pasożytów, ale także do profilaktycznego stosowania u osób pozostających w bezpośrednim kontakcie z zarażonymi wszawicą.

Informacje o SORA FORTE

Sposób użycia leczniczego szamponu na wszy i gnidy SORA FORTE

Sposób użycia leczniczego szamponu SORA FORTE - nałóż
1. Nałóż
Przed użyciem kilkakrotnie wstrząśnij opakowaniem. Nałóż szampon na uprzednio zmoczone włosy i równomiernie rozprowadź (również za uszami i z tyłu głowy).
Sposób użycia leczniczego szamponu SORA FORTE - Odczekaj 10 minut
2. Odczekaj 10 min.
Wetrzyj delikatnie do czasu uzyskania obfitej piany. Pozostaw na około 10 minut. W celu zwiększenia skuteczności zabiegu można nałożyć jednorazowy czepek na włosy pokryte szamponem.
Sposób użycia leczniczego szamponu SORA FORTE - spłucz
3. Spłucz
Spłucz włosy pod bieżącą wodą.
Sposób użycia leczniczego szamponu SORA FORTE - uczesz
4. Uczesz
Starannie wyczesz włosy załączonym grzebieniem. Możesz już cieszyć się zdrowymi włosami.
Sposób użycia leczniczego szamponu SORA FORTE - Profilaktyka
5. Profilaktyka
Po kuracji szamponem SORA FORTE systematycznie stosuj płyn SORA Lotion, aby złagodzić podrażnienie skóry i zapobiec nawrotowi choroby.