Leczniczy szampon dostępny bez recepty w każdej aptece

Sora Forte - leczniczy szampon do zwalczania wszawicy głowowej

Skuteczne antidotum

Skutecznym i nowoczesnym środkiem do zwalczania wszawicy głowowej u ludzi (w tym dzieci powyżej 3-go roku życia) jest leczniczy szampon SORA FORTE.

SORA FORTE wykazuje dużą skuteczność niszczenia wszy w każdej fazie rozwojowej.

Informacje o SORA FORTE

SORA FORTE jest produktem leczniczym zawierającym substancję czynną o ugruntowanym zastosowaniu medycznym oraz o potwierdzonej skuteczności i bezpieczeństwie stosowania przy zwalczaniu wszawicy głowowej.

Produkt leczniczy SORA FORTE ma postać łatwego do stosowania perłowego żelu, w wygodnym i bezpiecznym opakowaniu. Szampon SORA FORTE w optymalny sposób pieni się w czasie stosowania z wodą, ma przyjemny zapach, a po użyciu jest łatwy do dokładnego spłukania.

Oprócz substancji czynnej SORA FORTE zawiera specjalnie dobrane, delikatne składniki, które myją i pielęgnują włosy. Szampon jest bardzo wydajny i może być przeznaczony do leczenia wszawicy głowowej u osób dorosłych oraz dzieci powyżej 3 lat. SORA FORTE zalecana jest zarówno do usunięcia pasożytów, jak również profilaktycznie u osób pozostających w bezpośrednim kontakcie z osobami zarażonymi wszawicą.

Sora Forte i Sora Lotion - lek na wszawicę

Sposób użycia leczniczego szamponu SORA FORTE

1. Nałóż
Przed użyciem kilkakrotnie wstrząśnij opakowaniem. Nałóż szampon na uprzednio zmoczone włosy i równomiernie rozprowadź (również za uszami i z tyłu głowy).
2. Odczekaj 10 min.
Wetrzyj delikatnie do czasu uzyskania obfitej piany. Pozostaw na około 10 minut.
3. Spłucz
Spłucz włosy pod bieżącą wodą.
4. Uczesz
Starannie wyczesz włosy załączonym grzebieniem. Możesz już cieszyć się zdrowymi włosami.
5. Profilaktyka
Po kuracji szamponem SORA FORTE systematycznie stosuj płyn SORA Lotion, aby złagodzić podrażnienie skóry i zapobiec nawrotowi choroby.