tubka

Strona główna / Dystrybucja

Środki na wszawicę – dystrybucja

 

Leczniczy szampon SORA FORTE i płyn SORA LOTION dostępne są w każdej aptece bez recepty

Zastanawiasz się jak leczyć wszawicę? Zachęcamy do zakupienia oferowanych przez nas preparatów na wszy, które można łatwo znaleźć w aptekach. Zapewniamy, że sprzedawane przez nas szampony na wszawicę oraz specjalistyczne płyny pozwolą szybko i dokładnie pozbyć się tego dokuczliwego schorzenia.

Płyny i szampony na wszy i gnidy SORA LOTION oraz SORA FORTE są dostępne bez recepty. Nadają się doskonale do leczenia u osób dorosłych (m.in. kobiet w ciąży, matek karmiących, astmatyków, alergików), a także w przypadku wystąpienia wszy u dzieci. Zwalczanie wszawicy wymaga cierpliwości, dlatego nie warto zwlekać i liczyć, że choroba zaleczy się sama. Skuteczne sposoby na wszy istnieją i są dostępne na wyciągnięcie ręki! Zapytaj o nasze produkty swojego farmaceutę lub odwiedź jedno ze wskazanych poniżej miejsc.

Miejsca gdzie możesz nabyć nasze produkty:

apteka fabryka zdrowiaapteka dom zdrowia.jpgapteka allecoapteka arnikaapteka dozapteka oliwnastop-wszawicy.plAlsosNowa Farmacjapharm imageApticom_logoiapteka2natura drogerie-rgb-biale na zielonymPRIMA-logo-24hCefarm24